![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Toshiba Inverter
Кондиціонер Toshiba RAS-10J2AVSG-UA/RAS-10J2KVSG-UA з інверторним керуванням, відрізняється високою енергоефективністю, низьким рівнем шуму і можливістю роботи на обігрів і охолодження до -15 ° С.
|
Клас А+++
Кондиціонер має найвищий клас енергоефективності серед кондиціонерів - A+++ для режиму охолодження і обігріву, що означає оптимальний комфорт з дуже низьким енергоспоживанням.
|
РЕЖИМ РОБОТЫ ДО -15°С
Toshiba Shorai Edge Має широкий діапазон роботи. Цей кондиціонер працює без проблем від -15 ° C до 46 ° C на охолодження і від -15 ° C до 24 ° C в режимі обігріву.
|
Охолодження і обігрів
Кондиціонер Toshiba Shorai Edge відмінно справляється як з охолодженням, так і з обігрівом приміщення. Завдяки компресору Toshiba даний кондиціонер в 5,1 рази енергоефективніше.
|
| Площа, кв.м | Потужність, BTU | Рівень шуму, Дб | Розміри вн. блоку, мм |
до 25 |
10000 |
19...40 |
293x800x226 |
| Самоочищення | Таймер | Фільтр PM 2.5 | Турбо режим |
| Вентиляція | Обігрів | Осушення | Wi-Fi ready |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 10000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3200 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 540 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 800 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 226 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 550 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компресор | Toshiba GMCC |
| Робочий діапазон температур | Охолодження від -15 °С до +46 °С/Обігрів від -15 °С до +24 °С |
| Завод | Toshiba Carrier (Thailand) Company Limited |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Magic coil (покриття теплообмінника) | Так |
| SEER (робота на охолодження) | A+++ |
| SCOP (робота на обігрівання) | A+++ |
| Рівень шуму зовнішнього блока | 37-46 |