![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Інверторна система
Кондиціонери світового виробника Toshiba виготовляються виключно з інверторними двигунами, що відкриває можливість використовувати спліт систему кожного сезону, мати відмінний результат та оптимальне споживання енергоресурсів.
|
Енергоефективність А++
Основними режимами роботи кондиціонера серед користувачів вважаються: охолодження та обігрів. Режим роботи на холод матиме енергоефективність А++, на тепло - А+. Це говорить про оптимальність з огляду економії для користувача.
|
Діапазон температур
Інверторна спліт система Сея Класік підтримує безперебійну роботу на охолодження від -10 °С до +46 °С та на обігрів від -10 °С до 24 °С. Інтервал допустимої норми температури дозволяє використовувати кондиціонер цілий рік.
|
Безпекова частина
У разі раптового перезапуску, система відновить роботу із попередньо встановленими налаштуваннями. Автодіагностика триматиме кондиціонер під контролем та подасть сигнал у разі виникнення проблеми. Є захист від перепаду напруги.
|
| Самоочищення | Таймер | Режим Sleep | Турбо режим |
| Вентиляція | Обігрів | Осушення | Wi-Fi Ready |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 10000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3200 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 860 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 288 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 770 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компресор | Toshiba GMCC |
| Робочий діапазон температур | Охолодження від -10 °С до +46 °С/Обігрів від -10 °С до +24 °С |
| Завод | Toshiba Carrier (Thailand) Company Limited |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Magic coil (покриття теплообмінника) | Так |
| SEER (робота на охолодження) | A++ |
| SCOP (робота на обігрівання) | A+ |
| Рівень шуму зовнішнього блока | 49-51 |