Теги: ARN12TSSUAWF4/ARU12TSSUAWF4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3420 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1130 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1005 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компресор | RECHI |
| Завод | TCL Air Conditioner |
| Робочий діапазон температур | Охолодження від -15°С до +53°С/Обігрів від -25°С до +30°С |
| Додаток | SmartLife-SmartHome |
| WI-FI керування | Вбудований Wi-Fi модуль |
| SEER (робота на охолодження) | A++ |
| SCOP (робота на обігрів) | A+ |
| Додаткові функції | |
| Gold Fin (антикорозійне покриття) | Так |
| Режим 4-D AirFlow | Так |
| Режим Gentle wind | Так |
| Ефект Коанда | Так |
| Режим Follow me | Так |
| Режим Defrost (авторозмороження) | Так |
| Пам'ять жалюзі | Так |
| Автоматичний перезапуск | Так |