| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 17500 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4990 Вт |
| Потужність охолодження | 5130 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1554 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1420 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 206 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 294 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 549 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 795 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 305 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компресор | Toshiba GMCC |
| Робочий діапазон температур | Охолодження від +15°С до +43°С/Обігрів від -7°С до +24°С |
| Завод | TCL |
| SCOP (робота на обігрів) | A |
| Клас захисту | IPX4 |
| Додаткові функції | |
| Wi-Fi керування | Опціонально (додатковий модуль) |
| Додаток | Smart Life |
| Режим AUTO | Так |
| Режим таймера | Так |
| Турбо режим | Так |
| Режим ECO | Так |
| Режим нічний | Так |
| Самоочищення | Так |
| Автоматичний перезапуск | Так |
| Захист від перепаду напруги | Так |
| Захист від плісняви | Так |
| Фільтри | Пиловий фільтр |