| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2640 Вт |
| Потужність охолодження | 2490 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 775 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 734 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 255 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Технічні характеристики | |
| Робочий діапазон температур | Охолодження від +15°С до +43°С/Обігрів від -7°С до +24°С |
| Завод | TCL |
| SEER (робота на охолодження) | B (серія 2025 року) / A (серія 2026 року) |
| SCOP (робота на обігрів) | A |
| Клас захисту | IPX4 |
| Трубопровід для холодоагенту | 6.35 мм (1/4'') / 9.52 мм (3/8'') |
| Додаткові функції | |
| Wi-Fi керування | Опціонально (додатковий модуль) |
| Додаток | Smart Life |
| Турбо режим | Так |
| Режим ECO | Так |
| Самоочищення | Так |
| Автоматичний перезапуск | Так |
| Захист від перепаду напруги | Так |
| Захист від плісняви | Так |