Інверторний кондиціонер NC clima NCI24EHBIw1eu2 / NCO24EHLIw1eu Birmingham 2.5 — це потужна кліматична система для приміщень площею до 70 м², створена для стабільної роботи в умовах високих навантажень та екстремальних температур. Модель поєднує високу продуктивність, сучасні технології та розширений функціонал, забезпечуючи комфортний мікроклімат у будь-яку пору року — від літньої спеки до зимових морозів.
Функції кондиціонера NC clima NCI24EHBIw1eu2 / NCO24EHLIw1eu Birmingham 2.5:


NC clima Birmingham 2.5 (24) — це потужне, технологічне та універсальне рішення для великих приміщень. Кондиціонер забезпечує стабільний комфорт у будь-яку пору року, поєднуючи високу продуктивність, енергоефективність і розширений функціонал для максимально зручного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 28000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 8600 Вт |
| Потужність охолодження | 8200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 336 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1083 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 244 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 43.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компрессор | Toshiba (GMCC) |
| Цвет внутреннего блока | Белый |