



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3808 Вт |
| Потужність охолодження | 3515 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 977 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 835 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Компрессор | Toshiba GMCC |
| Gold Fin покрытие | Есть |
| SCOP (обогрев, -7℃) | 4.6 (А++) |
| SCOP (обогрев, +2℃) | 6.0 (A+++) |
| Трубопровод для хладагента | 6.35mm (1/4in)/9.52mm(3/8in) |
| Додаткові функції | |
| WI-FI управление | Опционально (дополнительный модуль) |
| Программа управления | NetHome Plus |
| Режим GEAR | Есть |
| Режим ECO | Есть |
| Режим Follow me | Есть |
| Режим +8 | Есть |
| Режим 3-D AirFlow | Есть |
| Режим I-clean | Есть |
| Режим тишины Silent | Есть |
| Режим Dimmer | Есть |
| Самоочищение | Есть |
| Фільтри | Грубой очистки. Cold-catalyst filter |
| Защита от перепада напряжения | Есть |
| Защита от утечки фреона | Есть |
| Зимний комплект | Есть |