|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2433 Вт |
| Потужність охолодження | 2345 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
|
| Інвертор | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
|
| Споживана потужність у режимі охолодження | 730 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 670 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
|
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
|
| Висота зовнішнього блоку | 469 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 668 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 252 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |